نرم افزارهای سفارشی

Money Doesn’t Come Without Guidence ...

فرآیندنگار صنعت > Services > نرم افزارهای سفارشی

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

دانلود کاتالوگ
فرآیندنگار صنعت 
از اینجا

دریافت کاتالوگ

ساخت و توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به سفارش مشتری

نگاهی نافذ به جهان پیرامون این حقیقت را آشکار می‌کند که جهان امروز بسیار متفاوت از گذشته است و پیچیدگی روزافزون بازارها و پویایی فراروی شرکت‌ها و سازمان‌ها به ما یادآور می‌شود که سازمان‌ها برای مصون ماندن از امواج سهمگین مدیریتی و نیز سازگاری با الزامات رقابتی، چاره‌ای جز کسب و تداوم مزیت رقابتی پایدار ندارند. مزیت رقابتی عبارت از میزان فزونی جذابیت پیشنهادهای شرکت در مقایسه با رقبا از نظر مشتری و همچنین مزیت رقابتی، توانایی شرکت‌ها در جذب نظر مشتریان نسبت به رقبا، با تکیه بر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های سازمانی است. فناوری اطلاعات و ارتباطات امروز نقش کلیدی در ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد.
اعتقاد ما بر این است که امروزه بواسطه پیشرفت گسترده و سریع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بسته یا پکیج‌های نرم‌افزاری عمومی قادر به جوابگویی به نیازهای متنوع و پیشرفته مشتریان نمی‌باشند. از این رو، شرکت فرآیندنگار صنعت ساخت و تولید سیستم‌های به سفارش مشتری را در دستور کار خود قرار داده است. این سیستم‌ها بر اساس تحلیل و نیازسنجی دقیق و اختصاصی برای هر مشتری به صورت یکتا و براساس جدیدترین فناوری‌ها و مطابق با استانداردهای جهانی، تحلیل، طراحی و تولید خواهند شد.

تجربه شرکت فرآیندنگار صنعت

شركت فرآیندنگار صنعت با بهره‌گيري از تجربه چندين ساله در ارائه راه‌حل‌هاي مبتني بر فاوا در زمينه کسب و کار سازمان‌هاي متوسط و بزرگ، از شناخت کامل نسبت به نيازها و محدوديت‌هاي اين سازمان‌ها برخوردار بوده و از سوي ديگر تسلط اين مجموعه به ابزارها و فن‌آوري‌های مناسب جهت تامين نيازهاي ذکر شده باعث شده است که این شرکت نسبت به اجرا و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای به سفارش مشتری، در حوزه‌های مختلف اقدام نموده و این راه‌کارهای ارائه شده در عين هماهنگي با فرآيندهاي کليدي و سهولت بهره‌برداري، از قابليت اطمينان بسيار بالا برخوردار باشند.

–          تولید راهکارهای جامع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مبتنی بر IOT

شرکت فرآیندنگار صنعت در راستای توسعه راه‌کارهای فناوری مبتنی بر IOT در سازمان‌ها و بنگاه‌های کسب و کار، بستری امن جهت ارتباط فی‌مابین نرم‌افزارهای سازمانی، تلفن‌های همراه هوشمند و دستگاه‌های سخت‌افزاری از قبیل دوربین‌ها، دستگاه‌های توزین، کارت‌خوان‌ها و سنسورها فراهم نموده است که سازمان‌ها و بنگاه‌های کسب و کار در آن بستر بتوانند نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای خود را جهت ذخیره‌سازی و پردازش داده‌ها و به تبع آن ایجاد یک محیط هوشمند، یکپارچه نمایند.

–          طراحی و ساخت نرم افزار و اپلیکیشن‌های موبایل (iOS & Android)

امروزه با گسترش روزافزون استفاده شهروندان از تلفن‌های همراه هوشمند، بسیاری از صاحبان کسب کار به ضرورت ورود به بازارهای نوین و شیوه‌های کسب و کار جدید و ارائه خدمات و محصولات خود بر روی بستر تلفن همراه پی برده‌اند. راحتی استفاده، فراگیری دسترسی، کاهش هزینه‌های ارائه خدمات و محصولات برای بخش بزرگی از شهروندان، افزایش سود و گسترش دامنه و تنوع فعالیت‌های اقتصادی، صرفا بخشی از مزیت‌های استفاده از فناوری‌های مبتنی بر تلفن همراه هوشمند در کسب و کار می‌‎یاشد. شرکت فرآیندنگار صنعت با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های موبایل، به تمامی نیازهای شما در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای موبایل پاسخ می‌دهد.

خط مشی و اصول مهندسی

هدف اصلي شركت فرآیندنگار صنعت، جلب رضايت مشتریان از طریق ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت به  كليه كارفرمايان و طرف‌هاي تجاري بعنوان يك شركت ارائه دهنده خدمات مهندسي نرم‌افزار می‌باشد و در این راستا، این شرکت اصول مهندسي زير را به عنوان خط مشي دنبال مي‌نمايد.

  سازمان انعطاف پذیر نیاز نیاز به یک معماری جامع و قابل انعطاف نرم افزاری دارد. معماری کلی سیستم‌های فرآیندنگار صنعت، معماری چندلایه سرویس‌گرا (SOA – Service Oriented Architecture) می‌باشد. این معماری به علت در اختیار قرار دادن و بکارگیری استانداردهای بین المللی و تسهیل پیاده سازی و نگهداری سیستم، قابلیت گسترش سیستم را بشدت افزایش می دهد و در مواجهه با تغییرات کاری مورد نیاز سازمان، انعطاف پذیری بالایی دارد و امکان استفاده ازسرویس های خارج از سیستم را به راحتی امکان پذیر می سازد. دراين معماری سيستم‌هاي نرم افزاري نه به عنوان بسته‌های نرم افزاری عمومی (Package) بلكه به صورت “سرويس‌های در تعامل با یکدیگر” پياده‌سازي مي‌گردند و نقش فرآيندهاي تعريف شده هماهنگي و ایجاد یکپارچگی ميان سرويس‌ها و همینطور میان سرویس ها و افراد می باشد.
  متدولوژي، مجموعه اي به هم پيوسته و منسجم از روش‌ها است كه در قالب يك چارچوب كلي براي تحليل، طراحي و پياده‌سازي سيستم‌ها به كار مي‌رود. انتخاب متدولوژي علاوه بر این‌که باید براساس یک روش علمي و شناخته شده بين المللي باشد، لازم است که در انطباق با شرايط خاص و بومي به نيازهاي مورد انتظار در حوزه‌هاي مختلف پاسخگو باشد. متدولوژی توسعه چابک نرم‌افزار Agile Software Development – ASD دارای هر دو ویژگی استاندارد و جهانی بودن و قابلیت انطباق با شرایط ویژه پروژه‌های سفارشی را دارا است. از این‌رو شرکت فرآیندنگار صنعت، جهت مدیریت، طراحی و تولید نرم‌افزار براساس مجموعه متدلوژی‌های ASD عمل می‌نماید.
 • متدولوژی مدیریت پروژه: SCRUM
 • متدولوژی توسعه و برنامه‌نویسی: Extreme Programming (XP) & Crystal family of methodologies
 • متدولوژی مدل‌سازی: Agile Modeling
 • متدولوژی تست محصول: Test First Development & Frequent Refactoring

مراحل طراحی، تولید و راه‌اندازی نرم افزار در شرکت فرآیندنگار صنعت

 • تدوین طرح مديريتي اجراي پروژه شامل زمان‌بندي و ترتيب اجراي فرآیندها
 • شناسايي نيازمندي‌هاي نرم افزاري
 • تحليل سيستم و شناسایی نیازمندی‌ها با استفاده از UML به عنوان زبان مشترک و استاندارد
 • طراحی نرم‌افزار و ارائه گزارش‌های طراحی تفصيلي سيستم
 • توليد و آزمون نرم افزار
 • تحويل آزمايشي نرم افزار و دریافت بازخوردها از مشتری
 • تحویل قطعی نرم‌افزار

مزایای نرم افزار های سفارشی

 • متمایز ساختن کسب و کار اصلی شما و تمایز شما از رقبای اصلی
 • طراحی دقیق با توجه به نیازها، فعالیت ها و انتظارات کسب و کاری شما
 • ارائه توانایی‌های لازم به شما جهت پاسخگویی سریع تر به کسب و کار در حال تغییر
 • انعطاف پذیری جهت تغییر نرم افزار برای تغییرات مورد نیاز
 • ارتقای کیفیت ارائه خدمات
 • تسهیل تعامل کارکنان و تصمیم گیری بهتر