خدمات

Money Doesn’t Come Without Guidence ...

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

دانلود کاتالوگ
فرآیندنگار صنعت 
از اینجا

دریافت کاتالوگ

ساخت و توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به سفارش مشتری

نگاهی نافذ به جهان پیرامون این حقیقت را آشکار می‌کند که جهان امروز بسیار متفاوت از گذشته است و پیچیدگی روزافزون بازارها و پویایی فراروی شرکت‌ها و سازمان‌ها به ما یادآور می‌شود که سازمان‌ها برای مصون ماندن از امواج سهمگین مدیریتی و نیز سازگاری با الزامات رقابتی، چاره‌ای جز کسب و تداوم مزیت رقابتی پایدار ندارند. مزیت رقابتی عبارت از میزان فزونی جذابیت پیشنهادهای شرکت در مقایسه با رقبا از نظر مشتری و همچنین مزیت رقابتی، توانایی شرکت‌ها در جذب نظر مشتریان نسبت به رقبا، با تکیه بر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های سازمانی است. فناوری اطلاعات و ارتباطات امروز نقش کلیدی در ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد.
اعتقاد ما بر این است که امروزه بواسطه پیشرفت گسترده و سریع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بسته یا پکیج‌های نرم‌افزاری عمومی قادر به جوابگویی به نیازهای متنوع و پیشرفته مشتریان نمی‌باشند. از این رو، شرکت فرآیندنگار صنعت ساخت و تولید سیستم‌های به سفارش مشتری را در دستور کار خود قرار داده است. این سیستم‌ها بر اساس تحلیل و نیازسنجی دقیق و اختصاصی برای هر مشتری به صورت یکتا و براساس جدیدترین فناوری‌ها و مطابق با استانداردهای جهانی، تحلیل، طراحی و تولید خواهند شد.

تجربه شرکت فرآیندنگار صنعت

شركت فرآیندنگار صنعت با بهره‌گيري از تجربه چندين ساله در ارائه راه‌حل‌هاي مبتني بر فاوا در زمينه کسب و کار سازمان‌هاي متوسط و بزرگ، از شناخت کامل نسبت به نيازها و محدوديت‌هاي اين سازمان‌ها برخوردار بوده و از سوي ديگر تسلط اين مجموعه به ابزارها و فن‌آوري‌های مناسب جهت تامين نيازهاي ذکر شده باعث شده است که این شرکت نسبت به اجرا و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای به سفارش مشتری، در حوزه‌های مختلف اقدام نموده و این راه‌کارهای ارائه شده در عين هماهنگي با فرآيندهاي کليدي و سهولت بهره‌برداري، از قابليت اطمينان بسيار بالا برخوردار باشند.

–          تولید راهکارهای جامع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مبتنی بر IOT

شرکت فرآیندنگار صنعت در راستای توسعه راه‌کارهای فناوری مبتنی بر IOT در سازمان‌ها و بنگاه‌های کسب و کار، بستری امن جهت ارتباط فی‌مابین نرم‌افزارهای سازمانی، تلفن‌های همراه هوشمند و دستگاه‌های سخت‌افزاری از قبیل دوربین‌ها، دستگاه‌های توزین، کارت‌خوان‌ها و سنسورها فراهم نموده است که سازمان‌ها و بنگاه‌های کسب و کار در آن بستر بتوانند نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای خود را جهت ذخیره‌سازی و پردازش داده‌ها و به تبع آن ایجاد یک محیط هوشمند، یکپارچه نمایند.

–          طراحی و ساخت نرم افزار و اپلیکیشن‌های موبایل (iOS & Android)

امروزه با گسترش روزافزون استفاده شهروندان از تلفن‌های همراه هوشمند، بسیاری از صاحبان کسب کار به ضرورت ورود به بازارهای نوین و شیوه‌های کسب و کار جدید و ارائه خدمات و محصولات خود بر روی بستر تلفن همراه پی برده‌اند. راحتی استفاده، فراگیری دسترسی، کاهش هزینه‌های ارائه خدمات و محصولات برای بخش بزرگی از شهروندان، افزایش سود و گسترش دامنه و تنوع فعالیت‌های اقتصادی، صرفا بخشی از مزیت‌های استفاده از فناوری‌های مبتنی بر تلفن همراه هوشمند در کسب و کار می‌‎یاشد. شرکت فرآیندنگار صنعت با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های موبایل، به تمامی نیازهای شما در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای موبایل پاسخ می‌دهد.

خط مشی و اصول مهندسی

هدف اصلي شركت فرآیندنگار صنعت، جلب رضايت مشتریان از طریق ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت به  كليه كارفرمايان و طرف‌هاي تجاري بعنوان يك شركت ارائه دهنده خدمات مهندسي نرم‌افزار می‌باشد و در این راستا، این شرکت اصول مهندسي زير را به عنوان خط مشي دنبال مي‌نمايد.

  سازمان انعطاف پذیر نیاز نیاز به یک معماری جامع و قابل انعطاف نرم افزاری دارد. معماری کلی سیستم‌های فرآیندنگار صنعت، معماری چندلایه سرویس‌گرا (SOA – Service Oriented Architecture) می‌باشد. این معماری به علت در اختیار قرار دادن و بکارگیری استانداردهای بین المللی و تسهیل پیاده سازی و نگهداری سیستم، قابلیت گسترش سیستم را بشدت افزایش می دهد و در مواجهه با تغییرات کاری مورد نیاز سازمان، انعطاف پذیری بالایی دارد و امکان استفاده ازسرویس های خارج از سیستم را به راحتی امکان پذیر می سازد. دراين معماری سيستم‌هاي نرم افزاري نه به عنوان بسته‌های نرم افزاری عمومی (Package) بلكه به صورت “سرويس‌های در تعامل با یکدیگر” پياده‌سازي مي‌گردند و نقش فرآيندهاي تعريف شده هماهنگي و ایجاد یکپارچگی ميان سرويس‌ها و همینطور میان سرویس ها و افراد می باشد.
  متدولوژي، مجموعه اي به هم پيوسته و منسجم از روش‌ها است كه در قالب يك چارچوب كلي براي تحليل، طراحي و پياده‌سازي سيستم‌ها به كار مي‌رود. انتخاب متدولوژي علاوه بر این‌که باید براساس یک روش علمي و شناخته شده بين المللي باشد، لازم است که در انطباق با شرايط خاص و بومي به نيازهاي مورد انتظار در حوزه‌هاي مختلف پاسخگو باشد. متدولوژی توسعه چابک نرم‌افزار Agile Software Development – ASD دارای هر دو ویژگی استاندارد و جهانی بودن و قابلیت انطباق با شرایط ویژه پروژه‌های سفارشی را دارا است. از این‌رو شرکت فرآیندنگار صنعت، جهت مدیریت، طراحی و تولید نرم‌افزار براساس مجموعه متدلوژی‌های ASD عمل می‌نماید.
 • متدولوژی مدیریت پروژه: SCRUM
 • متدولوژی توسعه و برنامه‌نویسی: Extreme Programming (XP) & Crystal family of methodologies
 • متدولوژی مدل‌سازی: Agile Modeling
 • متدولوژی تست محصول: Test First Development & Frequent Refactoring

مراحل طراحی، تولید و راه‌اندازی نرم افزار در شرکت فرآیندنگار صنعت

 • تدوین طرح مديريتي اجراي پروژه شامل زمان‌بندي و ترتيب اجراي فرآیندها
 • شناسايي نيازمندي‌هاي نرم افزاري
 • تحليل سيستم و شناسایی نیازمندی‌ها با استفاده از UML به عنوان زبان مشترک و استاندارد
 • طراحی نرم‌افزار و ارائه گزارش‌های طراحی تفصيلي سيستم
 • توليد و آزمون نرم افزار
 • تحويل آزمايشي نرم افزار و دریافت بازخوردها از مشتری
 • تحویل قطعی نرم‌افزار

مزایای نرم افزار های سفارشی

 • متمایز ساختن کسب و کار اصلی شما و تمایز شما از رقبای اصلی
 • طراحی دقیق با توجه به نیازها، فعالیت ها و انتظارات کسب و کاری شما
 • ارائه توانایی‌های لازم به شما جهت پاسخگویی سریع تر به کسب و کار در حال تغییر
 • انعطاف پذیری جهت تغییر نرم افزار برای تغییرات مورد نیاز
 • ارتقای کیفیت ارائه خدمات
 • تسهیل تعامل کارکنان و تصمیم گیری بهتر

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

دانلود کاتالوگ
فرآیندنگار صنعت 
از اینجا

دریافت کاتالوگ

چرا شهر هوشمند

شهر هوشمند، شهری آماده، بهم‌پیوسته و باهوش است. این شهر از نسل جدیدی از فن‌آوری‌های هوشمند شامل سخت‌افزارها، نرم‌افزار‌ها و فن‌آوری‌های شبکه‌ای که اطلاعات بهم‌پیوسته، لحظه‌ای و تحلیلی از وضعیت شهر ارائه می‌دهند، استفاده کرده و با یکپارچه کردن موثر سیستم‌های فیزیکی (سخت‌افزاری)، رقومی (نرم‌افزاری و دیجیتال) و انسانی سعی در ساخت محیطی با آینده‌ای پایدار، شکوفا و فراگیر برای شهروندان دارد. در ایجاد شهر هوشمند، بهره‌گیری از فن‌آوری‌های اطلاعات و ارتباطات (ICT) با هدف افزایش کارایی، کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت زندگی شهروندان، نقش کلیدی دارد.

جمع‌آوری اطلاعات لحظه‌ای از کلیه زیرساخت‌های شهری و تحلیل و به اشتراک‌گذاری داده‌های جمع‌آوری شده، نقش بسیار مهمی در توانمندساختن متولیان خدمات شهری در تصمیم‌گیری بهتر، واکنش به‌هنگام‌تر و استفاده موثرتر از منابع و همکاری و تشریک مساعی بین سازمانی دارد.

شهر هوشمند، چشم‌اندازی از توسعه شهری براساس یکپارچه‌سازی بکارگیری فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات (ICT) و راه‌کارهای اینترنت اشیاء (IOT) در یک محیط امن در راستای مدیریت پایدار، هوشمند و کارآمد کلیه دارایی‌های شهر – شامل ادارات دولتی، مراکز آموزشی، بیمارستان‌ها، کتابخانه‌ها، سیستم‌های حمل و نقل، نیروگاه‌ها و شبکه‌های تامین آب، برق و گاز، مدیریت پسماندها و سایر خدمات اجتماعی – و با هدف  بهبود کارایی خدمات شهری و پاسخگوئی هرچه بهتر به نیازهای ساکنان شهر می‌باشد.

تزریق هوشمندی به صورت جداگانه به سیستم‌های شهری (اعم از حمل و نقل، انرژی، آموزش، …) برای هوشمند ساختن یک شهر کافی نیست بلکه به شهر هوشمند باید به مثابه یک کل ارگانیک و یک سیستم بهم‌پیوسته نگریسته شود. از این رو اگر زیرساخت‌ها و سیستم‌های شهری را به عنوان اسکلت و استخوان‌بندی شهر در نظر بگیریم، شهرهای هوشمند مانند ارگانیسم‌هایی هستند که با استفاده از امکانات و خدمات یکپارچه و تعاملی مبتنی بر فناوری اطلاعات، سیستم عصبی شهر را توسعه داده و او را برای انجام اعمال هماهنگ و هوشمندانه آماده می‌کنند.

از دیدگاه متولیان خدمات شهری، “شهر هوشمند” شهری است که با تمامی زیرساخت‌های فیزیکی خود رابطه تعاملی داشته باشد و بتواند به‌صورت لحظه‌ای اطلاعات را از زیرساخت‌های خود اخذ و یا اطلاعات و فرامین را به آن‌ها منتقل نماید. این شهر بر تمامی زیرساخت‌های حیاتی خود نظارت و کنترل یکپارچه دارد. از این رو  سیستم‌های خود-ناظری (self-monitoring) و خود-واکنشی (self-response) به عنوان دو مکانیزم حیاتی از شهر هوشمند شناخته می‌شود که ویژگی اصلی این سیستم‌ها تجهیز شدگی، بهم‌پیوستگی و هوشمندی می‌باشد.

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به متولیات خدمات شهری اجازه می دهد تا با نظارت لحظه‌ای بر آنچه در شهر اتفاق می افتد، به طور مستقیم  و برخط با جامعه و زیرساخت‌های شهر ارتباط برقرار کنند. این امر با استفاده از تجهیز زیرساخت‌های شهری با سنسورهای هوشمند و جمع‌آوری داده‌ها از شهروندان (Crowd Sourcing) و سپس پردازش و تحلیل داده‌های استخراج شده انجام می‌گردد.

ما چه کمکی به شما می‌کنیم

شرکت فرآیندنگار صنعت با بیش از 14 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات مشاوره و ارائه راهکارها و محصولات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات به بنگاه‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان، از سال 1390 و باتوجه به تعریف پروژه شهر هوشمند (Smart City)، تمرکز ویژه‌ای بر ارائه خدمات فن‌آورانه در شهرداری‌ها و سازمان‌های و شرکت‌های مرتبط نمود. این شرکت در حال حاضر یکی از شرکت‌های برتر داخلی در ارائه راهکارهای خودکارسازی و هوشمندسازی خدمات شهری به صورت جامع و یکپارچه می‌باشد.

 • سامانه مدیریت هوشمند تاکسیرانی فرودگاه امام (ره)
 • سامانه مدیریت فرآیندهای کمیسیون ماده هفت سازمان بوستان‌ها و فضای سبز
 • سامانه مدیریت فرآیندهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی
 • سامانه مدیریت هوشمند مراکز خرید و فروش خودرو
 • سامانه ساماندهی صنایع و مشاغل شهر
 • سامانه مدیریت جامع آموزش مدارس در مقابله با بحران
 • سامانه مدیریت جامع گروه‌های داوطلب واکنش اضطراری محلات
 • سامانه ثبت آثار و بناهای ارزشمند شهر تهران
 • سامانه قصابی آنلاین
 • انجام پروژه‌های بزرگ خودکارسازی و هوشمندسازی نرم و سخت افزاری بر بستر IoT
 • انجام پروژه‌های خودکارسازی و هوشمندسازی نرم‌افزاری در شهرداری‌ها و سازمان‌های مرتبط
 • ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای در حوزه فناوری اطلاعات
  • شناسايي درجه آمادگي الكترونيكي دستگاه‌ها و سازمان‌ها
  • شناخت وضعیت موجود سازمان‌ها و ارائه راهکارهای گذار به وضعیت مطلوب
  • تحليل نيازهاي انفورماتيكي و کمک به ايجاد و توسعه خدمات الكترونيكي
  • تحلیل، طراحی و بهنه‌سازی فرآیندهای سازمان‌ها
 • كسب رضايتمندي حداكثري شهروندان

با دريافت سريع خدمت، ارتقا كيفيت خدمات دريافتي و كاهش هزينه خدمات دريافتي

 • افزايش امكانات بهزيست شهروندان

با كاهش سفرهاي غيرضروري درون شهري، كاهش آلودگي‌ها (صوتي ، هوا و…) و كاهش تنش‌هاي انساني در تعاملات غيرضرور رو دررو

 • ارتقا سطح بهره وري دستگاه‌ها و سازمان‌ها

با استفاده بهينه از منابع، كاهش بهاء تمام شده ارائه خدمات

 • شفاف سازي و ايجاد فضاي عادلانه

-با به حداقل رساندن برخوردهاي سليقه اي و امكان مانيتورينگ و نظارت بر فرآيند ارائه خدمت

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

دانلود کاتالوگ
فرآیندنگار صنعت 
از اینجا

دریافت کاتالوگ

نقش خدمات مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان‌ها

امروزه تحولات بنيادي در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بروز پديده‌هاي جديد در بستر شبکه‌هاي فراگير ارتباطي و ورود پارادايم‌هاي نو در فضاي سايبر نظير دولت الکترونيکي، شهرداری الکترونیکی، تجارت الکترونيکي، کسب و کار الکترونيکي و …، سازمان‌ها را برآن داشته است که با استفاده از روش‌هاي علمي و استانداردهای بین‌المللی، در راستای افزایش سرعت، دقت، کیفیت و کمیت ارائه خدمات به شهروندان و سایر ذینفعان، به نهادينه‌سازي فضاي ديجيتالي و کاربردهاي الکترونيکي در تمامي زمينه‌هاي عملياتي، خدماتي و پشتيباني بپردازند تا گوي سبقت را از ساير رقباي داخلي خود در ارائه خدمات بهتر و با کيفيت‌تر به ذينفعان خود بربايند. در انجام اين مهم برنامه‌ريزي همه جانبه براي کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در تمامي فرآيندهاي عملياتي و پشتيباني سازمان به‌منظور افزايش چابکي، بهره‌وري و اثربخشي منابع در رأس برنامه‌هاي سازمان‌ها قرار گرفته است. امروزه فناوري اطلاعات نه تنها بعنوان توانمندساز (Enabler) سرعت رشد و شکوفايي جوامع را به نحو چشمگيري افزايش داده است بلکه بعنوان پيشران (Driver) در رهبري و هدايت راهبردي سازمان‌ها ايفاي نقش مي‌نمايد. یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های راهبردی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها، هم‌راستاسازی استراتژي‌هاي واحد فناوري اطلاعات شامل چشم‌انداز، اهداف، راهبردها، طرح‌ها و پروژه‌هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) با استراتژي‌هاي کسب و کار سازمان شامل مأموريت، چشم‌انداز، اهداف، راهبردها و برنامه‌هاي اجرايي ” می‌باشد.

 • تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات و معماری سازمانی
 • مدیریت، راهبری و نظارت بر طرح‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • تحلیل، طراحی، بهینه‌سازی و مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار

ما چه کمکی به شما می‌کنیم

دراین راستا شرکت فرآیندنگار صنعت با هدف یاری رساندن به سازمان‌ها در هر سه بخش تحلیل و شناخت، معماری و طراحی، و نظارت بر اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها، اقدام به ایجاد واحد مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده است تا مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بتوانند کلیه امور مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات را از نیازسنجی تا راه‌اندازی و تحویل، را به کارشناسان و متخصصین این واحد محول نمایند.

برخی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط واحد مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فرآیندنگار صنعت

تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات و معماری سازمانی

معماري سازماني به‌عنوان الگوي مسلط در برنامه‌ريزي فناوري اطلاعات، نگرشی است کلان به ماموریت‌ها و وظایف سازمانی، فرآیندهای کسب‌و‌کار، موجودیت‌های اطلاعاتی، شبکه‌های ارتباطی و سیستم‌های نرم‌افزاری در یک سازمان که با هدف بکارگیری موثر فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان انجام می‌شود. در اين پروژه‌ها ابتدا وضعیت موجود سازمان شناسایی گردیده و پس از آن وضع مطلبوب سازمان براساس اسناد فرادستی سازمان و مطالعات تطبیقی و تجارب برتر تعریف شده و در انتها با شناسایی و  تحلیل شکاف میان وضعیت موجود و مطلوب، راهبردهای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و برنامه‌هاي عملياتي برمبناي فاصله ميان وضع موجود و مطلوب تدوین می‌گردد.

مدیریت، راهبری و نظارت بر طرح‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات

وجود یک نظام نظارتی براساس استانداردهای معتبر و نیز چارچوب و مدل‌های نظارتی به‌روز دنیا برای پایش و کنترل مراحل مختلف اجرای پروژه و حفظ مسیر تعریف شده برای پروژه جهت دستیابی به یک تعادل بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه، یکی از ارکان اصلی موفقیت پروژه‌های فناوری اطلاعات‌ است. در این راستا  واحد مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فرآیندنگار صنعت نسبت به ارائه‌ی خدمات موردنیاز سازمان‌ها در حوزه‌های مدیریت، راهبری و نظارت بر طرح‌های بزرگ فاوا اقدام می‌کند.

تحلیل، طراحی، بهینه‌سازی و مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار

امروزه با متحول شدن شیوه‌های ارائه خدمت و حرکت سازمان‌ها به سمت سازمان مشتری مدار و پدیدار شدن  الزاماتی همچون تغییر ساختار سازمان‌ها از سازمان‌های سلسله مراتبی به ساختار مسطح سازماني، استقرار نگرش مشتري‌مداري و خدمت دهي به مشتريان در کوتاه ترين زمان ممکن، لزوم برخورداري سازمان از انعطاف‌پذيري بالا در پذيرش تغييرات درون و برون سازماني، قابليت انطباق پذيري فرآيندهاي عملياتي با اهداف سازماني و نیاز به يكپارچه‌سازي مجموعه سيستم هاي عملياتي و اطلاعاتي فعال در سازمان، نیاز به مهندسي مجدد فرآيندهاي سازماني و مهندسي مجدد سازمان به عنوان شيوه‌هاي متحول‌سازي سازمان‌هاي مشتري مدار مطرح گرديده است.

در این راستا واحد مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فرآیندنگار صنعت به موازات ایجاد زيرساخت مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت، جهت پاسخ گويي به اين نياز مبرم صاحبان کسب و کار، استخراج و مستندسازی فرآیندهای کسب‌وکار سازمان‌ها، باز مهندسی فرآیندهای کسب و کار سازمان‌ها جهت بهبود مستمر فرآیندهای سازمان‌ها و ایجاد قابلیت نظارت و پایش آن‌ها را با هدف کاهش مستمر هزینه‌ها و کوتاه‌تر شدن زمان انجام چرخه‌های کاری و بهبود نتایج عملیات و تعیین شفاف و روشن مسؤولیت‌ها در دستورکار خود قرارداده است.

برخی دیگر از خدمات تخصصی در این حوزه که توسط واحد مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فرآیندنگار ارائه می‌گردند عبارت‌اند از:

 • مشاوره در رابطه با طرح‌ها و پروژه‌های کلان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • مشاوره در خصوص راه اندازی بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان‌ها و شرکت‌ها
 • مشاوره مبتنی بر راه‌حل‌های فناوری اطلاعات به مجموعه‌ها و واحدهای سازمان‌ها و نهادها
 • مشاوره در زمینه طراحی، پیاده سازی و راهبری مراکز داده
 • مشاوره در زمینه به‌کارگیری شبکه‌های کامپیوتری
 • مشاوره در زمینه برنامه‌ریزی سازمانی
 • مشاوره خدمات دولت الکترونیک
 • مشاوره و ارزیابی عملکرد و پیشرفت سازمانی
 • مشاوره در زمینه تامین و خرید نرم افزارهای تخصصی
 • مشاوره و ارائه راهکارهای مبتنی بر سرویس های اینترنت و وب
 • آموزش دروسIT به صورت تخصصی برای مدیران شبکه و کارمندان